Leden 2008

Výzo

31. ledna 2008 v 16:04 | thia |  Moje kecy
Ahoooj kočeny!
No dneska jsem nic nebudu přidávat, protože dneska je významný den :)! Konečně vyšel poslední díl Harryho :D! Začala jsem ho číst od 12, takže jsem vlastně vyrůstala s ním- s knížkou:). Děsně mě to chytlo a už nepustilo :D. Mám ho fakt ráda. Hned po škole jsem si ho šla koupit. Penízky jsem na to dostala od maminky(za výzo-docela v poho..mám 4x trojku a zbytek 1 a 2). Už jsem zvládla přečíst 120 stran :D. Je to fakt dobrý:)
No a jídlo? Dneska jsem zaspala, takže žádná snídaně :(. Pak jsem měla jablko a celozrrný rohlík, k obídku celozrnnou pizzu ze zdravé výživy a ted odpo activii lehkou a fit. Má jen 250kJ- doporučuju:)
Takže docela dobrý na to jak děsně jim poslední dobou:)
Mějte se hezky a děkuju za pěkný komentáře k předchozímu článku:)
Papa

30.1.

30. ledna 2008 v 14:11 | thia |  Fotečky

Ahojky!

29. ledna 2008 v 14:25 | thia |  Moje kecy
Tak vám píšu zas po delší chvíli. Ve škole už to máme docela v pohodě ted, takže většinu času trávím se svým miláčkem:). Včera mi s ním bylo nejlííííp! Ale trochz mě zarazilo, když mi řekl, že se mu líbím, jak vypadám a asi po 2hodinách (když jsem se oblíkala) se na mě kriticky podíval a řekl, že bych měla začít cvičit! Tak to už je fakt děsný, když mi to řekne i můj kluk:(. Strašně moc mě to mrzí, že nejsem tak hezká, aby byl spokojenej. Možná to zveličuju..kluci to tak neberou, ale víte, jak důležité tohle pro nás je co:)? Musím se sebou fakt už začít něco dělat! Večer sem přidám fotky, jak vypadám s 60kg. FUUUUUJ! Jako 5kilo co jsem přibrala, je vidět fakt moc..Ani bych to neřekla..
Ted se jdu učit básničku na zítřejší debilní recitaci :D. Mějte se hezky a napište:)

žena lev:)

29. ledna 2008 v 14:21 | thia |  Něco o mně
Žena Lev
Jedna věc, kterou žena Lev pravděpodobně vlastní, se vám nebude líbit. Album fotografií a upomínek všech jejích bývalých nápadníků. Nemá cenu zkoušet ji přinutit album spálit, protože Lvice je sentimentální.
S největší pravděpodobností je neuvěřitelně oblíbená, a jestli chcete, aby se snížila k tomu, že bude po zbytek života užívat vaše jméno, budete mít hodně konkurentů. Zřejmě bude ve společnosti jedničkou a bude shlížet na ostatní ženy jako královna, ale s tak odzbrojující vřelostí a tak nádherným úsměvem, že to nikomu doopravdy nevadí.

25.1.

25. ledna 2008 v 13:49 | thia |  Fotečky
Krásná........

Zmrzliny- které z nich vybrat při hubnutí?

25. ledna 2008 v 13:46
Málokterý člověk může říci, že ani v horkém létě nedostane chuť na zmrzlinu. Jak si v obrovské nabídce chytře vybrat?

Zmrzliny dnes existují ve formě nebalené - kopečkové nebo točené zmrzliny, stále více však převládají zmrzliny balené. Ve obou těchto skupinách lze vybrat naprosto "neškodné" druhy. Na opačném pólu jsou zmrzliny, které představují opravdové "nálože" cukru a tuku. Všechny výrobky můžeme ve vztahu ke štíhlé linii rozdělit do 3 kategorií:

Pátek 25.1.

25. ledna 2008 v 13:45 | thia |  Moje kecy
Tak včera to zapíjení zkoušky bylo super:). Bylo nás tam kolem deseti..skoro všichni, pač tu zkoušku dělala jen půlka třídy. Vůbec spolu nějak nechodíme třeba v pátek do hospody a přitom nás to všechny spolu taaaak baví:). Bylo to fakt super, nejvíc dobře sme pokecali, něco popili a hlavně se děsně nasmáli:D. Zabalili sme to v 1 ráno, někteří vstávali už v 6 do školy, takže brut:D. Já šla až na 10. naštěstí. Absolutně nejvíc sem se tam 3hod flákala a pak šla domů, protože nám odpaly 2hodky:). Ted jsem se naobědvala, sedím u compu a mám děsně dobrou náladu:). Zkusím pro vás něco najít a přihodit jsem:)
papa

Konečně trochu volna!

24. ledna 2008 v 12:30 | thia |  Moje kecy
Ahojky! Tak už mám tu zkoušku konečně za sebou:)! Byl to teda fakt brut:D. U první části jsem měla téma turismus a k tomu bylo 8 docela těžkých bodů a k 5 z nich jsem se musela vyjádřit. Bylo tam napříkal rekreace nebo domácí nářečí. Něco jsem jim tam odvykládala, ale jak se mě začli ptát, tak to byl děs. Vůbec jsem si nemohla vzpomenout na jednoduchý slovíčka- např. suvenýry :D.
Pak jsem měla prezentaci a to jsem měla naučený, tak docela v pohodě:). Výsledky se dozvím až za několik měsíců, ale stejně to neudělám. Vůbec mi němina nejde, takže jsem šla do toho s tím, že si to jen zkusím:). Zkončila jsem v 9 a byla jsem omluvená ve škole, takže jsem šla domů:). Koukla se na jeden díl útěku z vězení a ted pudu za miláčkem, odpo na trénink a večer jdeme tu zkoušku zapít:).
Zítra si jdu vyzkoušet polotovar mých šatů na maturiták:). Určitě v tom budu vypadat jak přežraný prase:D. Nejradši bych nejedla vůbec do plesu..jenže to je tak těžký to vydržet..:( Mějte se hezky:)

22.1.

22. ledna 2008 v 16:36 | thia |  Moje kecy
Zdrawím holčiny! Tak jak jsem říkala, dělám tu důležitou mezinárodně uznávanou zkoušku z němčiny, takže se připravuju na 10min textu z fleku na téma, který ještě neznám( no na to se zrovna moc připravit nedá:D) a hlavně na prezentaci. Musím 5min mluvit zpaměti a 5min mi pak bude dávat komise otázky. Takže opět nemám moc času na vás:(. Zítra zůstvám kvůli přípravě doma a ve čtvrtek ráno v 8 jdu na to.. Tak mi držte palečky:), pak vám řeknu, jaký to bylo. Výsledky budu vědět až někdy v březnu nebo kdy :D. No jinak se mám dobře. Snažím se jíst líp..Aspon jeden menší pokrok jsem zaznamenala a to, že se už tolik nepřejídám. Snad to bude postupem času lepší, ale já bych potřebovala za měsíc zhubnout aspon 5kilo. A to asi nedám :(. To bych musela mít nějakou vůli a výdrž. Sakra kterej debil vymyslel jídlo :D.
Jak se máte vy? Mějte se hezky:)

20.ledna

20. ledna 2008 v 11:20 | thia |  Fotečky

Pivo a zdraví

19. ledna 2008 v 16:21 | thia |  Články o hubnutí
Dnes mám vystoupení na jednom plese, kde bude hodně kámošů a taky hodně pití :), tak mě napadlo najít článek o pivu a jeho účincích na nás:)

Pátek:)

18. ledna 2008 v 18:13 | thia |  Moje kecy
Moc děkuju za pěkný komentáře holčiny! Dneska jsem neměla moc dobrej den, ale jak jsem přišla na blog, tak se mi hned zlepšila nálada, pač se vrátila na blog super holčina, kterou mám moc ráda :). A taky jste mě potěšily tím, co jste mi napsaly:)
Za chvíli odcházím za svým miláčkem, takže se nestihnu víc rozepsat. O víkendu mě čeká příprava na tu německou zkoušku, tak uvidím, co sem stihnu přidat...
Mějte se hezky :)

16.1.

16. ledna 2008 v 14:34 | thia |  Moje kecy
Zdravím kočeny! Jakpak se máte? Já už radši nebudu mluvit o škole nebo si budete myslet, že jsem nějaká šrotna:D ale to fakt nejsem..ale víte co- gympl a ještě k tomu čtvrták..No prostě se musím každej den učit...
Dneska jsem si vzpomněla, že je to zrovna měsíc, co jsem se bavila s jednou holčinou, co taky hubne a říkala jsem jí, že bych chtěla zhubnout do 19.ledna, pač mám vystoupení, na kterým bude hodně známých..A co se stalo? Hovno..Omlouvám se, že jsem sprostá, ale štve mě to!!! Chce se mi brečet :(. Jak moc jsem slabá a bez vůle..Nevíte někdo, jak se mám dostat zas do toho stavu, kdy myslím pořád na jídlo? Asi vám to přijde na hlavu padlý, ale já už nevím, jak dál. Ještě před pár měsícema to šlo skvěle ale ted..:( Zase jsem si navykla hodně jíst a jíst, to co chci a nemůžu to bez všech těch dobrot vydržet..každej den si říkám, tak od zítřka nebo příští týden už to pude..Ale ono pořád nic..Na ten ples už to nestíhám, ale mám ještě víc jak měsíc do svýho maturitáku a to se musím dostat aspon na svojí normální váhu..56kg..bojím se vlízt na váhu, ale počítám, že mám tak 60..to jsem v životě neměla:(
Trpím hodně na záchvtovitý přejídání..někdy je to fakt děs..

Tak vás holky prosím o radu! Děkuju moc pusiny :)

Hubnete, ale trápí vás během dne častý pocit hladu?

16. ledna 2008 v 14:27 | thia |  Články o hubnutí
Naučte se vyhýbat okamžikům, kdy touha po štíhlejším těle nejčastěji prohrává boj s kaloriemi. A když se s takovými momenty přece jen utkáte, poradíme vám, jak je přemoci.
Rada: Mějte po ruce vhodnou svačinu
Proč: Hlásí-li se hlad dříve než tři hodiny po posledním jídle, zkuste se napít. Když to nepomůže, na vině je nejspíš vaše dietní chyba. Svačili jste rohlík se salámem? Dopřáli jste si čokoládovou tyčinku? Po potravinách s vysokým glykemickým indexem hladina cukru v krvi rychle stoupla, a vzápětí rychle klesla. Výsledkem je pocit hladu. Nechtějte ho překonat, je to signál, že tělo něco k jídlu potřebuje. Dejte mu další svačinku. Ideální je zelenina - má málo kalorií, díky nízkému glykemickému indexu zasytí na delší dobu a je zdravá. Mrkev či kedluben lze nosit s sebou v aktovce, takže nebudete odkázáni na vražedné kombinace z fast foodů.

Recept na štíhlou postavu není hladovění, ale pravidelná strava

14. ledna 2008 v 16:50 | thia |  Články o hubnutí
Navzdory tomu, že trh s prostředky na hubnutí nabírá na obrátkách přímo raketovou rychlostí a více než 95 procent žen má za sebou alespoň jednu zkušenost s dietou, zaujímají Češi podle organizace International Obesity Task Force hned po Řecích druhou příčku v evropském porovnávání tlouštíků. Nadváhou trpí více než polovina obyvatel ve věku od 20 do 65 let.

Tak jsem zase tu:)

13. ledna 2008 v 15:40 | thia |  Moje kecy
Zdrawím všechny! Trošku mi to trvalo než jsem se ozvala no..Ale vždyt víte, jak já pořád nestíhám :D Děkuju, že ste na mě nezapomněly a psaly sem, ikdyž jsem neodpovídala..Musím projet vaše blogy, abych zjistila, co je u vás nového, ale teda ještě nevim kdy, pač příští týden bude hodně podobný jako tenhle :D Fakt jsem se každej den učila, každej den psala písemky, byla zkoušená, měla hafec úkolů..no jo maturita se blíží :D
Přidala jsem i něco nového, abyste nemusely číst jen ty moje blbý kecy :D Mějte se hezky :-*

13.ledna

13. ledna 2008 v 15:40 | thia |  Fotečky

citáty o lásce a smíchu

13. ledna 2008 v 15:38
Lásku a kašel neutajíš Walther von der Vegelweide

Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo Voltaire

Láska nezná stáří StendhalRadosti lásky jsou vždy úměrné strachu, že je ztratíme Stendhal

Láska začíná tím, že se člověk cítí osamělý a končí tím, že touží být osamělý Lev Nikolajevič Tolstoj

Den, kdy se člověk ani jednou nezasmál, by měl považovat za ztracený." Victor Hugo
"Nejšťastnější je ten, kdo má nejméně žádostí." Buddha
"Musíme se smát dříve, než se staneme šťastnými, neboť bychom mohli zemřít, aniž bychom se zasmáli." Jean de la Bruyére
"Úsměv a dobrá nálada jsou známkou vítězství nad osudem." Stefan Garzyňski
"Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv."

Rybí filé se sýrovou omáčkou

13. ledna 2008 v 15:37 | thia |  Recepty
2 porce rybího filé (300 g), 10 g hladké mouky, 15 g oleje, sůl omáčka: 100 g 30 % taveného sýru, 2 dl mléka, 1 lžička houbového koření, sůl, zelená petrželka
Porce filé osolíme, poprášíme moukou a upečeme dorůžova v teflonové pánvi na oleji. Mléko zahřejeme, přidáme nízkotučný sýr a za stálého míchání sýr necháme rozpustit. Pokud je tužší, rozmačkáme ho vidličkou. Do hotové omáčky přidáme houbové koření, najemno nakrájenou zelenou petrželku a podle chuti osolíme. Na talíři porce opečeného filé přelijeme sýrovou omáčkou.
Jedna porce přibližně obsahuje:
44 g bílkovin, 17 g tuků, 9 g sacharidů, 365 kcal = 1525 kJ
Recept byl publikován se svolením vydavatelství Vyšehrad z publikace - Redukční dieta

7.1.

7. ledna 2008 v 17:21 | thia |  Moje kecy
Znova vám děkuju za podporu:). Je to fakt skvělej pocit, když si přečtu vaše povzbuzující zprávy a vím, že vám stojím za to, abyste mi napsaly a podpořily mě:)
Tyhle dva týdny pro mě budou strašně náročný..máme zkouškový období..tzn. každý den písemka, zkoušení, seminárky, referáty, slohovky, různý úkoly..no brut :( takže ted nebudu vůbec stíhat chodit na blog, tak se prosím nezlobte:) Díky berušky:) mějte se hezky :-*